Aktuality

13.02.2015 00:00

V rámci rozšiřování našich služeb si Vám  dovolujeme nabídnout rozvoz teplých jídel  5 dní v týdnu včetně svátků + sobota.Nabídka je určena jak pro jednotlivce,firmy,dětské tábory,tak i různá školení,případně pro neplánované schůze.Rozvoz je prováděn v Přešticích a jeho blízkém okolí.

Na každý pracovní den v týdnu je připraveno menu,které zahrnuje 3 jídla včetně polévky.O svátcích  a v sobotu nabízíme 1 hlavní jídlo(gramáž masa 100g),včetně polévky)330ml).

Příslušný jídelní lístek pro rozvoz jídel,který zahrnuje menu na celý týden,je dodáván každou středu,vždy s týdenním předstihem pro Vaše včasné rozhodnutí.

Objednávky přijmáme do pátku,telefonicky či emailem nebo odevzdáním nabídky menu na celý týden.Jídla jsou dodávána v jídlonosičích,které si odběratel zajistí samostatně.Pro  možnost každodenní výměny je proto nutností vlastnit dva tyto jídlonosiče(podepasané).V případě,že jídlonosiče nevlastíte,můžeme je výjmečně zapůjčit nebo jídlo dodat v menu boxech za poplatek 5,-Kč.Doobjednat nebo zrušit jídlo je možno nejpozději do 7:30 hodin v den podání.

Příprava  každého jídla je u nás prováděna dle hygienických předpisů,kdy hotové jídlo splňuje kvalitativní a kvantitativní normy.

Cena za porci(hlavní jídlo + polévka) je 57,- Kč včetně DPH a dopravy.

Platby jsou prováděny na základě dohody- v hotovosti nebo jídelními poukázkami.

Pro jednotlivce a menší firmy bude platba každý týden,vždy v pátek.

Hmotnosti jídel v jídelních lístcích jsou uváděny před tepelnou úpravou.Případná změna jídelníčku vyhrazena.

!!!! NOVÉ ZÁKAZNÍKY RÁDI PŘIVÍTÁME !!!!